Hakkımızdamangal ve alakart seçeneklerimiz…

Saltanat Mangal, mangal keyfini şehir dışına çıkmadan yaşamanız için Çengelköy’de hizmet veriyor. Taze kırmızı ve beyaz et çeşitlerimiz ile ister ocakbaşı ister de alakart olarak aradığınız lezzeti ve keyfi yaşayacaksınız. Mangalımız sizin için hazırlanırken, siz de istediğiniz et, köfte ve beyaz etlerimizden seçebilirsiniz. Sizler için hazırlanan domates, biber, soğan et siparişlerinizin ardından ızgarada yerini alır ve keyif başlar.  Şefimiz tarafından günlük olarak hazırlanan meze çeşitleri ve taze yeşilliklerle hazırlanan gavurdağı, çoban ve mevsim salata da etin en güzel eşlikçisi olacaktır.

whatsapp image 2019-01-05 at 17.07.25

cafe bölümümüz…

Saltanat Cafe, hafta içi ve hafta sonu tek kişilik veya serpme kahvaltı çeşitleriyle de hizmet veriyor. Taze peynir ve zeytin çeşitleri, farklı lezzette reçellerimiz, omlet ve menemen çeşitlerimizle kahvaltı keyfinizi uzatabilirsiniz.

Ayrıca künefe, dondurmalı sufle gibi tatlılarımızla lezzet şöleni yaşarken, sıcak ve soğuk içeceklerimizi de deneyebilirsiniz.

whatsapp image 2019-01-05 at 16.59.03

organizasyonlar…

Doğumgünü, iş yemeği gibi toplu organizasyonlarınız için rezervasyon yapabilir, ister ocakbaşı ister barbekü isterseniz de cafe bölümlerimizi kullanabilirsiniz…

whatsapp image 2019-01-05 at 17.02.41